محل تبلیغات شما

ملکزاده ای بود در ملک ری، بغایت ریاست طلب که خواستی ملک پدری را صاحب شدی و نقشه درافکندی که چگونه رضا شدی؟ تا اینکه از چین ستان و آمریکستان ایران مشاورانی نزد او آمدند. وی را گفتند اگر کاری کنی به همه چیز خواهی رسید و پدر معنوی خود را هم کنار خواهی زد! و کرونای جهان خواهی شد و سلسله کروناییان را ایجاد خواهی کرد. وی معنای کرونا را دانست سخت مشعوف گردید. و از اینکه بتواند تاج شاهی جهان را بر سر گذارد و از ملکزاده بودن خیری ببیند، دستبوس آنان گردید تا قضایا روشن گردد. آنان گفتند باید بر همه پوزبند زنی و در خانه بنشانی. گفت چگونه؟ گفتند خواهیم گفت. و چنین بود که سلسله کرونائئیان در چینستان تاسیس و در ماچین هم مردم را به نصب پوزبند و بیتوته نمودن وادار کردند. هرکس نفی می کرد، راهی ان دنیا می شد. اگر کسی خفقان نمی گرفت وی را خفقان می دادند، و بطرز فجیعی گورستانها مملو از میت گردید. و آنها همه مردم را در خانه نشاندن. حسنی و دیگر مسئولین هم افاضه فرمودند: ملک زاده هرچه امر کند. هرکس نفس کشید، نفس او بریده و ریه هایش چرکین و فاسد شد. طعنه زدی بر ملک خراسان که چه هستی؟ یک رضا چو منی کافی است، رصای خراسان را مخروه و متروکه گردانید و درب های ان را پلمپ زد. حتی بر خواهر ایشان نیز رحم نداشت. کودکان یا نوجوانانی هم که هوای آزاد را استنشاق می نمودند، شماتت شده و می شنیدند :اگر پوزبند نزنند آنها را به نمکی می دهیم ببرد! فی الواقع هم سریع او را به نمی می دادند تا احصا کند و در سیاهه روزانه ثبت نماید. لابد نمکی مورد اشاره در کنار سیاهه روزانه داد سخن می داد که: بزک نمیر بهار می آد، کمبزه با خیار می آد. یعنی اگر هر کس در امر نجات پیشقدم و قبل از بهار به نجات مردم برخیزد، وی را با نمکی سر و کار اوفتد. و بعد از بهار هم مسموع خواهد شد که: منظور این بهار نبوده! تا بلکه عمر کروناییان دراز شود، و سلسله جنبان آن هر روز غنی تر، و عیش و نوش او فراهم تر. در بلاد دیگر گاهی عوام الناس به خیابان آمده، بر ضد کرونائیان راه می پیمودند. اما چندان مفید واقع نمی شد. حکیمی از بلاد طهران صلا در داد که دوای ضد کروناییان را مکشوف کرده و دانسته است. وی را چنان پیچاندند که ندانست از کجا خورد! احد الناسی هم سر قتل او ندانست. هر حکیم دیگر که چنین گفت، در زندان شد و آواز نیامد:

طبیبان همه در زندان یا در پی نان        در سلک طبیان مرگ بود زجان آسان

دوسه روزی پوز ببندو در خانه نشین،      تا بگیریم همه ملک جهان آسان

مولوی را هم پوز ببستند تا که نگوید     نی کندن از این نیستان ایران اسان

مترو وراهور که نمی بست بدحجاب،   گفت اخذ جرایم جهت پوزبان آسان

هرکه پوز نبست پوزش بفناست        گر که راضی نبود رضا کند آن آسان

ای حکیمی که ضد کرونایی، دان هان     جای تو نیست در این زندان، آسان

همه ملک جهان است ز ملک زاده   گرچه بر کوبی مشت بر سندان آسان؟

ایژکا فرمان تو نابرده، سخنت نشنوده،  زچه مکتوب کنی اینهمه داستان آسان؟

In the description of the Corona dynasty, Ian was a king in the kingdom of Rey, very demanding of the presidency, that you wanted to own a paternal property and devised a plan, how did you become a Reza? Until advisers came to him from China and American Iran. He was told that if you do something, you will achieve everything and you will put aside your spiritual father! And you will become the crown of the world and you will create the dynasty of the Corona. He was fascinated by the meaning of corona. And in order to be able to ascend the royal crown of the world and see the goodness of being a king, they were handcuffed to clarify matters. They said you should grin at everyone and sit at home. How did he say that? They said we will say. And so it was that the Corona dynasty was established in China, and in subchina, too, they forced the people to install muzzles. Whoever denied it, went to that world. If anyone did not suffocate, he would be suffocated, and the cemeteries were tragically filled with corpses. And they put all the people in the house. Hassani and other officials also said: whatever Malekzadeh orders. Everyone breathed, his breath was cut off and his lungs became dirty and rotten. You mocked the king of Khorasan, what are you? One Reza Chou Mani is enough, you ruined and abandoned Khorasan Rasa and sealed its doors. He did not even have mercy on his sister. Children or teenagers who inhaled the open air were also shocked and heard: If they do not grin, we will give them salt! In fact, they did not quickly give him to count and record in the daily list. Probably the salt mentioned next to Dad's daily list said that: Bozak not die, spring is coming, Kambzeh is coming with cucumber. That is, if anyone takes the lead in rescuing people before the spring, he will be dealt with salt. And after spring, it will be heard that: This spring did not mean! So that the life of the Coronians may be prolonged, and its dynasty may become richer and richer every day. In other lands, the common people sometimes took to the streets, marching against the Coronians. But it was not very useful. A sage from the city of Tehran prayed that he had discovered and known the anti-Corona medicine. He was so wrapped up that he did not know where he came from! No one knew about his murder. Every other sage who said this was imprisoned and did not sing:

The doctors were all in prison or looking for bread in the death row

Pose for two days and stay at home, so that we can take all the property of the easy world

Rumi should also be snuggled up so that he does not say that it is easy to get rid of this Iran

Metro and Rahoor, who did not wear bad hijab, said that it is easy to get fined

It is easy for anyone who does not apologize to apologize if he is not satisfied

O wise man that is anti-coronary, Dan Han is not your place in this prison, easy

All is the property of the world.

Ijka, you did not hear your command, did you not speak, why do you write such an easy story?

فی وصف سلالة كورونا ، كان إیان ملكًا فی مملكة ری ، لذا یطالب بأنك ترید أن تمتلك عقارًا للأب وتضع خطة ، كیف أصبحت رضا؟ حتى جاء إلیه مستشارون من الصین وأمریكا من إیران. قیل له أنك إذا فعلت شیئًا ، فستحقق كل شیء وستترك والدك الروحی جانبًا! وستكون تاج العالم وستخلق سلالة كورونا. كان مفتونًا بمعنى الكورونا. ولكی یكونوا قادرین على صعود التاج الملكی للعالم ورؤیة صلاح كونهم ملكًا ، تم تقیید أیدیهم لتوضیح الأمور. قالوا یجب أن تبتسم للجمیع وتجلس فی المنزل. كیف قال ذلك؟ قالوا سنقول. وهكذا تأسست سلالة كورونا فی الصین ، وفی ماشین أیضًا أجبروا الناس على تثبیت الكمامة والخنفساء. من أنكر ذلك ، ذهب إلى ذلك العالم. إذا لم یختنق أحد ، فسیختنق ، وامتلأت المقابر بشكل مأساوی بالجثث. وجعلوا كل الشعب فی البیت. وقال الحسنی وغیره: مهما أمر مالك زاده. تنفس الجمیع ، قطعت أنفاسه وأصبحت رئتیه متسخة وفاسدة. استهزأت بملك خراسان ، ماذا أنت؟ یكفی رضا شو مانی ، لقد خربت خراسان راسا وهجرتك وأغلقت أبوابها. حتى أنه لم یرحم أخته. الأطفال أو المراهقون الذین استنشقوا الهواء الطلق صُدموا وسمعوا أیضًا: إذا لم یبتسموا ، فسنقدم لهم الملح! فی الواقع ، لم یعطوه سریعًا العد والتسجیل فی القائمة الیومیة. من المحتمل أن الملح المذكور بجانب قائمة أبی الیومیة قال: بزاك نمیر ، الربیع قادم ، كمبزة یأتی مع الخیار. أی ، إذا تولى أی شخص زمام المبادرة فی إنقاذ الناس قبل الربیع ، فسیتم التعامل معه بالملح. وبعد الربیع یسمع أن: هذا الربیع لم یقصد! حتى تطول حیاة أهل كورون ، وتصبح سلالتها أكثر ثراءً وثراءً كل یوم. فی بلدان أخرى ، كان عامة الناس یخرجون أحیانًا إلى الشوارع ، ویسیرون ضد أهل كورون. لكنها لم تكن مفیدة للغایة. صلى حكیم من مدینة طهران أنه اكتشف وعرف الطب المضاد لكورونا. لقد كان ملفوفًا لدرجة أنه لا یعرف من أین أتى! لم یعلم أحد بأمر مقتله. كل حكیم آخر قال هذا سُجن ولم یغنی:

كان الأطباء جمیعًا فی السجن أو یبحثون عن الخبز فی طابور الإعدام

قف لمدة یومین والبقاء فی المنزل ، حتى نتمكن من أخذ جمیع ممتلكات العالم السهل

كما یجب تحاضن الرومی حتى لا یقول إنه من السهل التخلص من هذه إیران

قالت مترو وراهور ، اللتان لم ترتدتا حجاباً سیئاً ، إنه من السهل تغریمهما

من السهل على من لا یعتذر أن یعتذر إذا لم یرضیه

أیها الرجل الحكیم المناهض للشرایین التاجیة دان هان لیس مكانك فی هذا السجن بسهولة

كل ما هو ملك للعالم من مالك زاده مع انه من السهل لكمة سندان؟

، أنت لم تسمع أوامرك ، ألم تتكلم ، لماذا تكتب مثل هذه القصة السهلة؟

كورونا سۇلالىسىنىڭ تەسۋىرىدە ، ئىئان رېی خانلىقىدىكى بىر پادىشاھ بولۇپ ، پرېزىدېنتلىقتىن ئىنتایىن تەلەپچان ، سىز ئاتىلىق مال-مۈلۈككە ئىگە بولۇشنى ئویلایسىز ۋە پىلان تۈزدىڭىز ، قانداق قىلىپ رىزاغا ئایلاندىڭىز؟ تاكى مەسلىھەتچىلەر ئۇنىڭغا جۇڭگو ۋە ئامېرىكا ئىراندىن كەلگەنگە قەدەر. ئۇنىڭغا بىر ئىش قىلسىڭىز ، ھەممە ئىشقا ئېرىشىدىغانلىقىڭىزنى ، روھىی دادىڭىزنى بىر چەتكە قایرىپ قویىدىغانلىقىڭىز ئېیتىلدى! ھەمدە دۇنیانىڭ تاجىغا ئایلىنىسىز ۋە كورونا خاندانلىقىنى یارىتىسىز. ئۇ تاجنىڭ مەنىسىگە قىزىقىپ قالدى. دۇنیانىڭ خان تاجىغا چىقىپ ، پادىشاھ بولۇشنىڭ یاخشىلىقىنى كۆرۈش ئۈچۈن ، ئۇلار كىشەنلەنگەن ھالدا مەسىلىلەرنى ئایدىڭلاشتۇردى. ئۇلار كۆپچىلىكنى كۈلدۈرۈپ ئۆیدە ئولتۇرۇشىڭىز كېرەك دېدى. ئۇ قانداق دېدى؟ ئۇلار بىز دەیمىز دېدى. شۇنداق قىلىپ ، كورونا خاندانلىقى جۇڭگودا قۇرۇلدى ، ماچىندىمۇ ئۇلار كىشىلەرنى ئېغىز ۋە قوڭغۇز ئورنىتىشقا قىستىدى. كىم ئۇنى ئىنكار قىلسا ، ئۇ دۇنیاغا كەتتى. ئەگەر ھېچكىم بوغۇلمىسا ، ئۇ بوغۇلۇپ ، قەبرىستانلىقلار ئېچىنىشلىق ھالدا جەسەتلەر بىلەن تولغانىدى. ئۇلار ئۆیدىكى بارلىق كىشىلەرنى قویدى. ھەسەن ۋە باشقا ئەمەلدارلارمۇ مۇنداق دېدى: مالەكزادە نېمە بۇیرۇسا. ھەممەیلەن نەپەس ئالدى ، نەپەس ئۈزۈلۈپ ، ئۆپكىسى مەینەت ۋە چىرىپ كەتتى. سىز خوراسان پادىشاھىنى مەسخىرە قىلدىڭىز ، سىز نېمە؟ بىر رىزا چوۋ مانى كۇپایە ، سىز خوراسان راسانى بۇزۇپ تاشلاپ تاشلاپ ، ئۇنىڭ ئىشىكلىرىنى پېچەتلىدىڭىز. ئۇ ھەتتا سىڭلىسىغا رەھىم قىلمىدى. ئوچۇق ھاۋانى سۈمۈرگەن بالىلار یاكى ئۆسمۈرلەرمۇ ھەیران قالدى ۋە ئاڭلىدى: ئەگەر ئۇلار كۈلمىسە ، بىز ئۇلارغا تۇز بېرىمىز! ئەمەلىیەتتە ، ئۇلار ئۇنى كۈندىلىك تىزىملىكتە ساناش ۋە خاتىرىلەشكە تېز بەرمىدى. بەلكىم دادامنىڭ كۈندىلىك تىزىملىكىنىڭ یېنىدا تىلغا ئېلىنغان تۇز مۇنداق دېیىلگەن: بېزاك نامىر ، باھار كېلىدۇ ، كامبزې تەرخەمەك بىلەن كېلىدۇ. دېمەك ، ئەگەر باھاردىن بۇرۇن كىشىلەرنى قۇتقۇزۇشتا باشلامچى بولسا ، ئۇنىڭغا تۇز بىر تەرەپ قىلىنىدۇ. باھاردىن كېیىن ئاڭلىنىدۇ: بۇ باھار دېگەنلىك ئەمەس! شۇنداق قىلىپ كورونلارنىڭ ئۆمرى ئۇزۇنغا سوزۇلىدۇ ، ئۇنىڭ خاندانلىقى كۈندىن-كۈنگە بای ۋە بای بولىدۇ. باشقا دۆلەتلەردە ، ئادەتتىكى كىشىلەر بەزىدە كوچىلارغا چىقىپ ، كورونلارغا قارشى یۈرۈش قىلدى. ئەمما ئۇ ئانچە پایدىلىق ئەمەس. تېھران شەھرىدىن كەلگەن بىر دانىشمەن ئۆزىنىڭ كوروناغا قارشى دورىلارنى بایقىغانلىقى ۋە تونۇشى ئۈچۈن دۇئا قىلدى. ئۇ بەك ئورالغان بولۇپ ، نەدىن كەلگەنلىكىنى بىلمەیتتى! ئۇنىڭ ئۆلتۈرۈلگەنلىكىنى ھېچكىم بىلمەیتتى. بۇنى ئېیتقان باشقا بارلىق دانىشمەنلەر تۈرمىگە تاشلانغان ۋە ناخشا ئېیتمىغان:

دوختۇرلارنىڭ ھەممىسى تۈرمىدە یاكى ئۆلۈم جازاسىدا نان ئىزدەۋاتاتتى

ئىككى كۈن تۇرۇڭ ۋە ئۆیدە تۇرۇڭ ، شۇندىلا بىز ئاسان دۇنیانىڭ بارلىق مال-مۈلۈكلىرىنى ئالالایمىز

رۇمىنىمۇ بۇلاڭ-تالاڭ قىلىش كېرەك ، شۇنداق بولغاندا ئۇ بۇ ئىراندىن قۇتۇلۇش ئاسان دېمەیدۇ

ناچار ھىجابنى كىیمىگەن مېترو بىلەن راھورغا جەرىمانە قویۇشنىڭ ئاسان ئىكەنلىكىنى ئېیتتى

كەچۈرۈم سورىمىغانلارنىڭ رازى بولمىسا كەچۈرۈم سوراش ئاسان

ئەی تاجىغا قارشى تۇرىدىغان دانا ئادەم ، دان خەن سىزنىڭ بۇ تۈرمىدىكى ئورنىڭىز ئەمەس ، ئاسان

گەرچە بىر مۈشۈكنى ئۇرماق ئاسان بولسىمۇ ، دۇنیانىڭ مال-مۈلۈكلىرى مالىكزادەدىنمۇ؟

Ijka ، بۇیرۇقلىرىڭىزنى ئاڭلىمىدىڭىز ، سۆزلىمىدىڭىز ، نېمىشقا بۇنداق ئاسان ھېكایە یازىسىز؟

دموکراسی جهانی سلاله السادات

تغییر رفتار آمریکا

هرکسی ترکیه را سرجایش بنشاند کدخداست.

، ,the ,and ,not ,that ,فی ,did not ,of the ,in the ,من السهل ,you will

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

احادیث امام حسین(ع) denuglicar دیوار سفیـد sexy kleider سلامت بدن ⚾⚾ My Life Story quilahoging همه چیز از همه جا| دانلود کتاب،تاریخ،ترول و کلی چیزای دیگه roilisucon بهترین مرجع فروش پروژه و ...