محل تبلیغات شما

سکولار ها سعی دارند: بدنامی خودشان را بپوشانند.یکی از راهها ادعا میکنند: اسلامی و غیر اسلامی نداریم! تا به این وسیله ناتوانیها، سرقت های علمی خود را پوشش دهند. اما واقعیت این است که اسلام یک سیستم است،با اجزا کاملا تعریف شده و معین، در همه زمینه ها. کسانی که سعی می کنند دست نوشتههای خود را، با وحی الهی یکی بدانند! مشمول همان آیه  قران که فرموده: وای برکسانی که به دست خود کتابمی نویسند، و می گویند این از جانب خداست. سکولار ها نوشته های خود را همسنگ آیاتخدا! و شاید برتر از ان هم می دانند. از نظر انها دین ضعف دارد، و نمی تواند درهمه امور نظریه ای داشته باشد. اما همه امور را خدا آفریده! خودش هم می تواندبرچسب راهنما برای انها بنویسد. چظور یک تولید کننده، راهنمای استفاده از محصوا،روش تحقیق و امثال را می نویسد، ولی خدا چنین کاری نمی کند؟ همه مخلوقات آفریدهخدا هستند، و برای همه آنها دستورالعمل آمده است. یکی از این امور شهرداری هاست.شهردار سکولار، فقط برای دریافت حقوق بالاتر و نفوذ بیشتر فعالیت می کند. لذا اگرلازم باشد، یا تمام خلافکاران پنهانی همکاری می کند! تا درصدی از انها بگیرد.اختلاس و ی، پایه اصلی امور مالی شهرداری های بی خدا است. زیرا که شرکت ها برایسود آوری خود، مجبورند به شهردار باج بدهند. وظایف شهروندی خود را، موقعی انجام میدهد که بحرانی ایجاد شود. والا در شرایط معمول، به آن بی توجه است. یک نمونه آن،فضای سبز را در نظر بگیرید: هرچه درختان بی ثمر را در خیابان ها می کارد! زیرا بامردم دشمن است، و نمی خواهد کسی از ان سودی ببرد. در حالیکه شهرداری اسلامی، بایداز این کار اجتناب کند. درختان میوه را در سراسر شهر بکارد. همانطور که حضرت علی ع،هزاران اصله نخل را پرورش داد، و صد ها حفاری چاه نمود. زیرا کاشتن درختان میوه،هم به فضای سبز کمک می کند، و هم اینکه مردم از ان بهره مند می شوند. چه بسا کسانیباشند که در طول تابستان، نتوانند میوه ای تهیه کنند. در تهران درختان توت فرارواناست، یکی از نام های قدیم تهران توتستان بوده(فرحزاد طرشت). حداقل دو ماه در بهارمردم میتوانند: دهان تلخ خود را در مسیر کار و فعالیت، با چند دانه توت از سر درختشیرین کنند. در برخی از پارکها و بوستان ها، درخت انار و سیب و انگور هم هست. طبقدستور اسلام، اگر کسی در خانه خود درختی داشته، که میوه های آن از دیوار بیرون زدهباشد، رهگذران میتوانند از ان استفاده کنند. در حالیکه در شهرداری لائیک یا سکولار،هیچ نشانه ای از این نوعدوستی ها و: احساسات ظریف بشر دوستانه نیست. شش ماه اولسال را، مردم شهر ها میتوانند رایگان از همه میوه های فصل استفاده کنند. تکمیل اینکار، استفاده از سبزیجات و صیفی جات، بجای چمن های پلاستیکی! یا بی خاصیت است. در هرپارک اگر بجای چمن، که آب فراوان لازم دارد، سبزیجات کاشته شده باشد. کارکنان پارکهم احساس مفید بودن خواهند کرد، چه رسد که به مردم و رهگذران. سبزیجات را کوتاهکنند(بجای چمن زنی) میتوانند: از ان برای پخت غذاهای فصل استفاده کند. اما تفکر ضدمردمی در شهرداری سکولار، با هرگونه نفع رساندن به مردم بیگانه است. لذا نه تنهاکار مفیدی که به درد مردم بخورد انجام نمی دهد، بلکه بهای خدمات خود را چنان بالامی برد، تا مردم فقیر که توانایی ندارند، شهر را ترک کنند!(تنازع بقا) درصورتیکه میفرمایند: یدالله مع الجماعه، یعنی مردم را جمع کنید، تا خودشما راکمک کند. ولیاینها برای پراکنده کردن مردم کوشش می کنند! مانند کرونا که از ان برای خانه نشینیاستفاده کردند.

What is the difference between Islamic and secular municipalities?

Secularists are trying to: cover up their notoriety. One way they claim: wedo not have Islamic and non-Islamic! In this way, the disabilities cover theirscientific thefts. But the fact is that Islam is a system, with well-definedand definite components, in all areas. Those who try to equate theirmanuscripts with divine revelation! Included in the same verse of the Qur'anwhich says: Woe to those who write books with their own hands, and say thatthis is from God. Secularists equate their writings with the verses of God! Andmaybe they know better than that. In their view, religion is weak, and itcannot have a theory in all matters. But all things are created by God! He canalso write a help tag for them. How does a producer write a product usage guide,research method, and the like, but God does not? All creatures are created byGod, and for all of them there are instructions. One of these is municipalaffairs. The secular mayor works only to get higher salaries and moreinfluence. So if necessary, or all the secret criminals will cooperate! To geta percentage of them. Embezzlement and theft are the mainstays of the financesof atheistic municipalities. Because companies have to pay a ransom to themayor for their profitability. It performs its civic duties when a crisisarises. In ordinary circumstances, ignores it. Take green space as an example:planting fruitless trees in the streets! Because he is the enemy of the people,and he does not want anyone to benefit from it. The Islamic Municipality, onthe other hand, should avoid this. Plant fruit trees all over the city. As ImamAli (as) grew thousands of palm trees, and dug hundreds of wells. Becauseplanting fruit trees helps both the green space and the people who benefit fromit. There may be those who cannot produce fruit during the summer. Mulberrytrees are abundant in Tehran; one of the old names of Tehran was Tutistan(Farahzad Tarasht). For at least two months in the spring, people can: Sweetentheir bitter mouth on the way to work and activity with a few berries from thetree. In some parks and gardens, there are pomegranate trees, apples andgrapes. According to Islamic law, if someone has a tree in their house, thefruits of which protrude from the wall, passers-by can use it. While in asecular or secular municipality, there is no sign of these altruisms and subtlehumanitarian sentiments. For the first six months of the year, city dwellerscan enjoy all the fruits of the season for free. Complete this by usingvegetables and summer vegetables instead of plastic grass! Or is property less.In each park, if vegetables are planted instead of grass, which requires plentyof water. Park staff wills also feel useful, let alone people and passers-by.Cut vegetables (instead of grass) can: Use it to cook seasonal foods. Butanti-popular thinking in a secular municipality is alien to any benefit to thepeople. Therefore, not only does it not do useful work that benefits thepeople, but it raises the price of its services so much that the poor peoplewho are not able to leave the city! (Survival conflict) if they say: Allah withthe community, that is, the people Collect, to help yourself. But they aretrying to disperse the people! Like the corona they used to stay at home.

ما هو الفرق بین البلدیاتالإسلامیة والعلمانیة؟

یحاول العلمانیون:التستر على سمعتهم السیئة. طریقة واحدة یزعمون: لیس لدینا إسلامی أو غیر إسلامی! بهذهالطریقة ، تغطی الإعاقة سرقاتهم العلمیة. لكن الحقیقة هی أن الإسلام نظام ذو مكوناتمحددة ومحددة فی جمیع المجالات. أولئك الذین یحاولون مساواة مخطوطاتهم بالوحی الإلهی!وورد فی نفس آیة القرآن التی تقول: "ویل لمن یكتبون الكتب بأیدیهم ، ویقولون إنهذا من عند الله". العلمانیون یساوون كتاباتهم بآیات الله! وربما یعرفون أفضلمن ذلك. فی نظرهم ، الدین ضعیف ، ولا یمكن أن یكون له نظریة فی كل الأمور. لكن كل الأشیاءخلقها الله! یمكنه أیضًا كتابة علامة مساعدة لهم. لماذا یكتب الصانع دلیل استخدام المنتج، وطریقة البحث ، وما شابه ، ولكن الله لا یكتب؟ كل المخلوقات مخلوقة من الله ، ولكلهاتعلیمات. واحدة من هذه الشؤون البلدیة. یعمل العمدة العلمانی فقط للحصول على رواتبأعلى ونفوذ أكبر. لذلك إذا م الأمر ، أو سیتعاون جمیع المجرمین السریین! للحصول علىنسبة منهم. الاختلاس والسرقة دعامة أساسیة لأموال البلدیات الملحدة. لأن الشركات یجبأن تدفع فدیة لرئیس البلدیة لربحیتها. یؤدی واجباته المدنیة عند نشوء أزمة. خلاف ذلك، فی ظل الظروف العادیة ، یتم تجاهله. خذ المساحات الخضراء كمثال: زراعة الأشجار غیرالمثمرة فی الشوارع! لأنه عدو الشعب ، ولا یرید أن یستفید منه أحد. من ناحیة أخرى ،یجب على البلدیة الإسلامیة تجنب ذلك. ازرع أشجار الفاكهة فی جمیع أنحاء المدینة. كمازرع الإمام علی (ع) آلاف النخل ، وحفر مئات الآبار. لأن زراعة أشجار الفاكهة تساعدكلا من المساحات الخضراء والأشخاص الذین یستفیدون منها. قد یكون هناك من لا یستطیعإنتاج الفاكهة خلال الصیف. أشجار التوت وفیرة فی طهران ، أحد الأسماء القدیمة لطهرانكان توتستان (فرحزاد ترشت). لمدة شهرین على الأقل فی الربیع ، یمكن للناس: تحلیة فمهمالمر فی طریقهم إلى العمل والنشاط باستخدام القلیل من ثمار التوت من الشجرة. فی بعضالحدائق والمتنزهات ، توجد أشجار الرمان والتفاح والعنب. وفقا للشریعة الإسلامیة ،إذا كان شخص ما لدیه شجرة فی منزله ، تبرز ثمارها من الجدار ، یمكن للمارة استخدامها.أثناء تواجدك فی بلدیة علمانیة أو علمانیة ، لا توجد علامة على هذه الإیثار والمشاعرالإنسانیة الدقیقة. فی الأشهر الستة الأولى من العام ، یمكن لسكان المدینة الاستمتاعبجمیع ثمار الموسم مجانًا. أكمل ذلك باستخدام الخضار والخضروات الصیفیة بدلاً من العشبالبلاستیكی! أم لا ملكیة. فی كل حدیقة ، إذا تم زرع الخضروات بدلاً من العشب ، الأمرالذی یتطلب الكثیر من الماء. سیشعر موظفو الحدیقة أیضًا بأنهم مفیدون ، ناهیك عن الأشخاصوالمارة. یمكنك قطع الخضار (بدلًا من العشب) من: استخدامها لطهی الأطعمة الموسمیة.لكن التفكیر المناهض للشعب فی بلدیة علمانیة غریب على أی منفعة للشعب. لذلك فهی لاتقوم بعمل مفید یعود بالنفع على الناس فحسب ، بل إنها ترفع سعر خدماتها لدرجة تجعلالفقراء غیر القادرین على مغادرة المدینة! ساعد نفسك. لكنهم یحاولون تفریق الناس! مثلالهالة اعتادوا على البقاء فی المنزل.

イスラムと自治体の違いは何ですか?

世俗主義者は、次のことを試みています。彼らが主張する一つの方法:私たちはイスラム教も非イスラム教も持っていません!このようにして、障害は科学的盗難をカバーします。しかし、実際のところ、イスラム教はすべての領域で明確に定義された明確なコンポーネントを持つシステムです。自分の原稿を神の啓示と同一視しようとする人々!クルアーンの同じ聖句に含まれています:自分の手で本を書き、これが神からのものであると言う人にとっては悲惨です。世俗主義者たちは彼らの著作を神の詩と同等視しています!そして多分彼らはそれよりもよく知っている。彼らの見解では、宗教は弱く、すべての問題について理論を持つことはできません。しかし、すべてのものは神によって創造されます!彼は彼らのためにヘルプタグを書くこともできます。なぜメーカーは製品の使い方ガイドや研究方法などを書いているのに、神は書いていないのですか?すべての生き物は神によって作成され、それらすべてのための指示があります。これらの1つは市政です。世俗的な市長はより高い給与とより多くの影響力を得るためにのみ働きます。必要に応じて、またはすべての秘密の犯罪者が協力します!それらの割合を取得します。横領と盗難は無神論自治体の財政の主力です。企業はその利益のために市長に身代金を支払わなければならないからです。危機が発生すると、市民の義務を果たします。それ以外の場合、通常の状況では無視されます。例として緑地を見てみましょう:通りに実のない木を植えること!彼は国民の敵であり、誰もがそれから利益を得ることを望んでいないからです。一方、イスラム自治体はこれを避けるべきです。街中に果物の木を植えましょう。イマームアリ(as)が数千のヤシの木を育て、何百もの井戸を掘ったとき。果樹を植えることは緑地とそれから利益を得る人々の両方を助けるからです。夏は果物を作れない人もいるかもしれません。桑の木はテヘランに豊富にあり、テヘランの古い名前の1つはツチスタン(Farahzad Tarasht)でした。春の少なくとも2か月間、人々は次のことができます。仕事や活動に行く途中で、苦い口を甘くします。一部の公園や庭園には、ザクロの木、リンゴ、ブドウがあります。イスラム法によると、家に木があり、その実が壁からはみ出している場合、通行人はそれを利用できます。世俗的または世俗的な自治体にいる間、これらの利他主義および微妙な人道的感情の兆候はありません。 1年の最初の6か月間、市内の住民は季節の果物をすべて無料で楽しむことができます。プラグラスの代わりに野菜と夏野菜を使ってこれを完成させましょう!またはプロパティレスです。各公園で、草の代わりに野菜が植えられている場合、大量の水が必要です。公園のスタッフは、人々や通行人はもちろん、便利だと感じます。 (草ではなく)野菜を切ることで、季節の食材を調理できます。しかし、世俗的な自治体での反人気の考え方は、人々の利益にとって異質です。したがって、それは人々に利益をもたらす有益な仕事をするだけでなく、そのサービスの価格を引き上げて、都市を離れることができない貧しい人々がいるほどです!どうぞ食べて下さい。しかし、彼らは人々を分散させようとしています!コロナのように、彼らはかつて家にいた。

دموکراسی جهانی سلاله السادات

تغییر رفتار آمریکا

هرکسی ترکیه را سرجایش بنشاند کدخداست.

the ,، ,of ,and ,فی ,to ,of the ,the people ,از ان ,را در ,خود را

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

چطور به آسانی از اینترنت $ دلار $دربیارم ... compnoggagip heipathepa فروشگاه صورتی ایران مارکت سنتر proterurir IT , دنیای رایانه و گوشی همراه ثبت شرکت - ثبت لوگو آرمین مقدسی فروش آنلاین لباس راحتی سایز بزرگ كشاورزی و فضای سبز