محل تبلیغات شما

از سالها پیش یعنی از دوران مصدق، تئوری اقتصادمنهای نفت مطرح شد. هر سال هم در اهداف و برنامه های اقتصادی درج می شود.نمایندگان ملت نیز با اعتراضات فراوان، خواهان اجرای آن می شوند. دولتمردان نیز باهمین وعده، بر سر کار می آیند! رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز، در ت های کلی وجزئی این را متذکر می سازد. حتی اخیرا، بعنوان خام فروشی، بر شدت حملات علیه صدورنفت و تیدیل آن: به لوم آرایشی و پیرایشی! افزوده شده است. ولی اصلا عملی نشده،بلکه بیشتر هم شده. در بودجه مصوب تا 60درصد، درآمد دولت از نفت پیش بینی می شود.در تفریغ بودجه تا 90درصد هم بالا می رود. یعنی دقیقا برعکس سخنان، گفته ها ونوشته ها عمل می شود. این کار به یک دلیل ساده! صورت می گیرد: بنام مبارزه باتحریم. ستاد اقتصادی قوای سه گانه نیز، دیروز مصوب کرد با تحریم مبارزه کنند.البته در گذشته شاید کسانی بودند که: منافع کلان اختلاسی داشتند، و با این بهانهها، دلار های نفتی را به حساب های خود! در بانکهای آمریکا و اروپا می ریختند. بعدهم می رفتند صفا! یا بچه های خود را می فرستادند: تا در فرنگ تحصیل و مطالعه کنند.آنها کسانی بودند که با اینکه مملکت دستشان بود، و هر طور خواستند عمل کردند، ولیحاضر نبودند فرزندان شان در این مملکت تربیت شوند. حساب این جور افراد جدا است، ودر سران قوا چنین احتمالی نمی رود. اما میتوان احتمال داد که نظریه کارشناسان،آنها را خام کرده باشد! در واقع نظریه همان خارج نشینان، خلع سلاح شان کرده باشد.طوری که اصرار دارند! هرچه بیشتر خام فروشی کنند.  و چون پول آن را نمی توانند دریافت کنند، لوازمارایشی و پیرایشی استوک را بجایش وارد کند. تا واریزی دلار ها، به حساب بانکهایسوئیس کاهش پیدا نکند. به این کار افتخار هم می کنند. زیرا که میتوانند در دورانبازنشستگی، خودشان هم به جزایر قناری! یا هاوایی و امثال آن رفته، و یا جزایری رابنام خود بخرند، و برمساحت ایران اضافه کنند. فاجعه از انجا آغاز می شود که: باهمان داغی که شعار اقتصاد منهای نفت می دهند، بلکه بیشتر، شعار برداشتن یا دور زدنتحریم را، برای فروش هرچه بیشتر نفت خام مطرح می سازند. فکر می کنند قبل از انهاهم، کسی این موضوع را نمی دانسته! و اینها هستند که می خواهند غول تحریم را سرجایشبنشانند. در حالیکه تحریم تنها راه مبارزه با مفاسد اقتصادی، از جمله خام فروشی وواردات بی رویه کالاهای اساسی است. یعنی  نمی توانند جلوی خام فروشی، و واردات برنج وکا را بگیرد! لذا دشمنان قدم جلو گذاشته، آنها را با بن بست مواجه می کنند. حالابه دست همین ها می خواهند: بن بست دشمنان را بشکنند. اصرار هم دارند. برای اینکهمشخص شود که: این آقایان اشتباه می کنند که: می خواهند تحریم را دور بزنند، یا آنرا بشکنند یا التماس کنند که برداشته شود. کافی است به عملکرد فروش نفت در یک قرنگذشته، و واردات کالاهای اساسی و تسلیحات، نظری بیاندازند: بطور خلاصه از کل درآمدنفت ایران در 120سال پیش، یک دلار هم به خزانه واریز نشده! البته صوری و حساب سازی،شده! ولی بطور فیزیبل! چیزی بنام دلار یا یورو، به خزانه واریز نشده. یعنی مودبانهمعادل ریالی آن، به حساب متمرکز خزانه منظور شده است. بیش از 82 تریلیون دلارایران، در بانکهای سوئیس است که اگر، یک تریلیون دلار ان به ایران برگردد، ایرانگلستان می شود. واردات کالاهای اساسی هم جز نابودی کشاوری و صنعت، کاری نکرده واگر تحریم تسلیحاتی هم برداشته شود، باید فاتحه جهاد خودکفایی در ارتش را همخواند: نان و تفنگ خود را باید با صدور نفت خام به دست اوریم.

Dealing with sanctions or selling raw materials?

Many years ago, from the time of Mossadegh, the theory of economics minusoil was proposed. Each year is included in the economic goals and programs. Therepresentatives of the nation also demand its implementation with manyprotests. Government officials come to work with the same promise! The SupremeLeader of the Islamic Revolution also mentions this in general and specificpolicies. Even more recently, as a crude seller, the intensity of the attackson oil exports and its processing: to the point of cosmetics! Added. But it hasnot been implemented at all, but it has become more. In the approved budget, upto 60% of the government's revenue from oil is projected. Budget deduction goesup to 90%. That is, the exact opposite is true of words, statements, andwritings. This works for a simple reason! Takes place: in the name of fightingsanctions. The economic headquarters of the three powers also approvedyesterday to fight the sanctions. Of course, in the past, there may have beenpeople who: had large-scale embezzlement interests, and with these excuses, putoil dollars in their accounts! They poured into American and European banks.Then they went clean! Or they sent their children to study in France. They werethe ones who, although the country was in their hands, did whatever theywanted, but they were not willing to raise their children in this country. Theaccount of such people is separate, and such a possibility does not exist inthe heads of the forces. But it is possible that the theory of experts has madethem crude! In fact, the theory of the same expatriates has disarmed them. Soinsist! Sell ​​as rawer as possible. And since they cannot get the money, replace Stokecosmetics. Until the dollars are deposited in the accounts of Swiss banks. They are alsoproud of it. Because they can go to the Canary Islands themselves inretirement! Either go to Hawaii and the like, or buy islands in their own name,and add them to Iran. The catastrophe begins with: with the same heat that theslogan of the economy minus oil, but more, the slogan of lifting orcircumventing sanctions, to sell as much crude oil as possible. They think thatbefore them, no one knew about it! And they are the ones who want to replacethe giant of sanctions. While sanctions are the only way to fight economiccorruption, including the sale of raw materials and the uncontrolled import ofbasic goods. That means they cannot stop the sale of raw materials, and theimport of rice and canola! Therefore, the enemies step forward and face themwith a dead end. Now they want to break the deadlock of the enemies. They alsoinsist. To make it clear that: These gentlemen are wrong: they want tocircumvent the embargo, or break it, or beg for it to be lifted. Suffice it tolook at the performance of oil sales over the past century, and the import ofbasic goods and weapons: in short, not a single dollar of Iran's total oilrevenue 120 years ago has been deposited in the treasury! Of course, it hasbeen formalized and calculated! But physically! Something called dollars or Euroshas not been deposited in the treasury. That is, it is politely equivalent tothe Rial, to the centralized treasury account. More than $ 82 trillion of Iranis in Swiss banks, and if one trillion dollars is returned to Iran, Iran willbecome Garden. The import of basic goods has done nothing but destroyagriculture and industry, and if the arms embargo is lifted, we must alsorecite the fate of the self-sufficiency jihad in the army: we must earn ourbread and guns by exporting crude oil.

التعامل مع العقوباتأم بیع المواد الخام؟

منذ سنوات عدیدة ،منذ عهد مصدق ، تم اقتراح نظریة الاقتصاد ناقص النفط. یتم تضمینه أیضًا فی الأهدافوالبرامج الاقتصادیة كل عام. كما طالب ممثلو الأمة بتنفیذه مع العدید من الاحتجاجات.مسؤولون حكومیون یأتون للعمل بنفس الوعد! كما یذكر المرشد الأعلى للثورة الإسلامیةذلك فی ات عامة ومحددة. ومؤخرا كبائع خام ، شدة الهجمات على صادرات النفط ومعالجته:لدرجة مستحضرات التجمیل! مضاف. لكن لم یتم تنفیذه على الإطلاق ، لكنه أصبح أكثر. فیالمیزانیة المعتمدة ، من المتوقع أن تصل إلى 60٪ من عائدات الحكومة من النفط. ترتفعنسبة الخصم من المیزانیة إلى 90٪. أی أن العكس هو الصحیح للكلمات والعبارات والكتابات.هذا یعمل لسبب بسیط! یحدث: باسم مكافحة العقوبات. كما وافق المقر الاقتصادی للدول الثلاثأمس على محاربة العقوبات. بالطبع ، فی الماضی ، ربما كان هناك أشخاص: لدیهم مصالح اختلاسواسعة النطاق ، وبهذه الأعذار ، وضعوا دولارات النفط فی حساباتهم! تدفقوا على البنوكالأمریكیة والأوروبیة. ثم ذهبوا نظیفین! أو أرسلوا أطفالهم للدراسة فی فرنسا. كانواهم الذین ، على الرغم من أن البلاد كانت فی أیدیهم ، فعلوا ما یریدون ، لكنهم لم یكونوامستعدین لتربیة أطفالهم فی هذا البلد. حساب هؤلاء الأشخاص منفصل ، ومثل هذا الاحتمالغیر موجود فی رؤوس القوات. لكن من الممكن أن تكون نظریة الخبراء قد جعلتها فجّة! فیالواقع ، أدت نظریة المغتربین أنفسهم إلى نزع سلاحهم. لذا الإصرار! بیع أكبر قدر ممكنمن الخام. وبما أنهم لا یستطیعون الحصول على المال ، استبدلوا مستحضرات التجمیل Stoke. حتى یتم إیداع الدولارات فیحسابات البنوك السویسریة. هم أیضا فخورون به. لأنهم یستطیعون الذهاب إلى جزر الكناریبأنفسهم فی التقاعد! إما أن تذهب إلى هاوای وما شابه ، أو تشتری جزرًا باسمها ، وتضیفهاإلى إیران. الكارثة تبدأ بـ: بنفس الحرارة التی یحملها شعار الاقتصاد مطروحًا منه النفط، ولكن أكثر من شعار رفع العقوبات أو الالتفاف علیها ، لبیع أكبر قدر ممكن من النفطالخام. یعتقدون أنه من قبلهم لم یعرف أحد بذلك! وهم من یریدون استبدال عملاق العقوبات.فی حین أن العقوبات هی الطریقة الوحیدة لمحاربة الفساد الاقتصادی ، بما فی ذلك بیعالمواد الخام والاستیراد غیر المنضبط للسلع الأساسیة. وهذا یعنی أنهم لا یستطیعون وقفبیع المواد الخام واستیراد الأرز والكانولا! لذلك یتقدم الأعداء ویواجهونهم فی طریقمسدود. الآن یریدون كسر مأزق الأعداء. هم أیضا یصرون. لتوضیح أن: هؤلاء السادة مخطئون:یریدون الالتفاف على الحظر ، أو كسره ، أو التوسل من أجل رفعه. یكفی أن ننظر إلى أداءمبیعات النفط خلال القرن الماضی ، واستیراد السلع الأساسیة والأسلحة: باختصار ، لمیتم إیداع دولار واحد من إجمالی عائدات النفط الإیرانیة منذ 120 عامًا فی الخزانة!بالطبع ، تم إضفاء الطابع الرسمی علیها وحسابها! لكن جسدیا! لم یتم إیداع شیء یسمىبالدولار أو الیورو فی الخزانة. أی أنها تعادل الریال بأدب لحساب الخزانة المركزی.أكثر من 82 تریلیون دولار من إیران موجودة فی البنوك السویسریة ، وإذا أعید تریلیوندولار إلى إیران ، ستصبح إیران جولستان. استیراد السلع الأساسیة لم یفعل شیئًا سوىتدمیر اراعة والصناعة ، وإذا تم رفع الحظر على الأسلحة ، فعلینا أیضًا أن نقرأ مصیرجهاد الاكتفاء الذاتی فی الجیش: یجب أن نكسب خب وبنادقنا من خلال تصدیر النفط الخام.

Գործ ունե՞ք պատժամիջոցների՞ն, թե՞ հումք վաճառել:

Շատ տարիներ առաջ, Մոսադաղի օրվանից, առաջարկվեց տնտեսագիտության մինուս նավթի տեսություն: Ամեն տարի ընդգրկված է տնտեսական նպատակների և ծրագրերի մեջ: Ազգի ներկայացուցիչները նույնպես պահանջում են դրա իրականացումը բազմաթիվ բողոքներով: Պետական ​​պաշտոնյաները գալիս են նույն խոստման հետ աշխատելու: Իսլամական հեղափոխության» գերելով: 

دموکراسی جهانی سلاله السادات

تغییر رفتار آمریکا

هرکسی ترکیه را سرجایش بنشاند کدخداست.

the ,of ,، ,and ,to ,in ,of the ,in the ,می شود ,and the ,می کنند ,واردات کالاهای اساسی

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

weesuponu وبلاگ نمایندگی شادآباد وبلاگ میهنی من negdilitip پاسخ taldemawech midbepecdei ،مهدی منجی،MAhdi savior،Mahdi We look forward to the Mahdi will be and we will spare our lives clinaflansa آموزش تعمیرات لپ تاپ پارسه