محل تبلیغات شما
واکسن روسی ضد کرونا اعلام شد، قبل از اینکه سازمان بهداشت جهانی، یا دیگران نظر بدهند. در حالیکه اگر این روش قابل قبول باشد، ایران 36پروژه توسط شرکتهای دانش بنیان دارد، که قبل از همه آنها به نتیجه رسیده. یک پروژه آن توسط دکتر روازاده در یک روز، سیصد بیمار بدحال کرونایی را با آبلیموی سنگی خوب کرد! بخور جوش شیرین، خوردن پیاز با غذا و نوشیدنی هایی با زنجبیل، و دیگر داروهای گیاهی است. 30پروژه دیگر هم که به نتیجه رسیده، شیمیایی است، که بر روی انسان و حیوان هم آزمایش شده. بنابر این معرفی این دارو، نشان از یک جریان پیشدستانه دارد، که می خواهند مانع دستیابی مردم، به راه حل های ایرانی اسلامی شوند. در دنیای اقتصاد و ت هم به همین شکل است. تمام کشورهای دنیا، خواستار سیستم حکومتی، به سبک جمهوری اسلامی ایران هستند، که در ان رئیس جمهور با رای قاطع مردم، و بطور مستقیم انتخاب شود. همه ارگانها هم مستقیم یا غیر مستقیم، از رای مردم باشد و در تمام مراحل قانون گذاری هم، خدا را مد نظر داشته باشند. روسیه در دوما تصویب کرد که: کمونیزم باطل است و خداوند باید مرجع حکومتی باشد. دستورات خدا مقدم بر قانونگذاری بشری باشد. ولی استکبار جهانی، متشکل از انسانهای منجمد و ضد دین(صهیونیزم و لیبرالیزم و ارتجاع عرب) که دنیا را منحرف کرده اند، دائما مانع این خواست مردم می شوند. آنها از ابتدا گفتند: حکومت دینی ممکن نیست و می خواستند ثابت کنند: که جمهوری اسلامی شکست خواهد خورد! و مردم را نمی تواند اداره کند. 30تریلیون دلار پول مالیات مردم خودشان را، صرف مبارزه با اسلام کردند. در حالیکه میتوانستند آن را برای: رفاه مردم خودشان صرف کنند! ماکرون در فرانسه، نمونه این سکولاریسم جدید است. وی که مردم خود را، به بدترین شکل شکنجه، کشته و زخمی می کند، برای لبنان سینه چاک می کند: که باید اصلاحات شود. منظور او این است که باید: جمهوری اسلامی خواهان را نابود کرد. چه در فرانسه که به آنها عنوان جلیقه زرد! داده اند و چه در لبنان که حزب الله را، نماد آن می دانند. با موشک 9متری بندر بیروت تمام سنگی را می زنند، که رادیو اکتیو آن در ایتالیا هم ثبت می شود! بعد می گویند انبار باروت حزب الله بوده، که منفجر شده است! تا جلوی تشکیل جمهوری اسلامی در لبنان را بگیرند. با اینکه مردم عراق و پارلمان آن، تصمیم به اخراج آمریکاییهای تروریست دارند، ولی برهم صالح ادعا می کند که: نمی گذارد آمریکاییها خارج شوند، و در اربیل میمانند. اگر تروریست های امریکایی از عراق خارج شوند، جمهوری اسلامی در عراق تشکیل می گردد. آنها حتی با فریب ایت الله سیستانی در موضوع کرونا، وی را با به مقابله با راهپیمایی اربعین و عاشورا فرستاده اند. در بلاروس با اینکه مردم اعتراضات زیادی دارند، ولی سرکوب می شوند و اروپای متمدن! می خواهد آنها را بیشتر تحریم کند. خوب است که روزی مردم دنیا، دست اینها نیست و الا، همه را مانند گرسنگان آفریقا، در قحطی نگه می داشتد. از این طرف هم کم کاری نیروهای حزب اللهی، به آن دامن زده. فریب گفته ها و وعده های آنان را خورده، عقب نشینی کرده اند. حزب الله در لبنان، بالاترین حزب دنیا را دارد، ولی به او می گویند در کابینه شرکت نکند! در حالیکه باید قانون اساسی را تغییر بدهد، و لبنان را از سیستم ی قومیت زده نجات دهد. در عراق شیعیان در اکثریت هستند، طبق قانون دموکراسی اقلیت باید تابع اکثریت باشد، ولی اقلیت کرد، رئیس جمهور را انتخاب می کند، که اینجور خیانت ها بکند. لذا باید این شکاف عمیق در همه کشورها پر شود. همه جهان، خود را به سیستم نوین جمهوری اسلامی مجهز کنند. 
Preemptive operations must be prevented!

The Russian vaccine against corona virus was announced before the World Health Organization or others could comment. If this method is acceptable, Iran has 36 projects by knowledge-based companies, all of which have been completed before. A project by Dr. Ravazadeh in one day, treated 300 critically ill coronary patients with stone lemon juice! Incense is baking soda, eating onions with food and drinks with ginger, and other herbal medicines. The other 30 projects that have been completed are chemical, which have also been tested on humans and animals. Thus, the introduction of this drug indicates a pre-emptive current, which wants to prevent people from achieving Iranian-Islamic solutions. The same is true in the world of economics and politics. All countries of the world want a system of government, in the style of the Islamic Republic of Iran, in which the president is elected directly by the people. All organs, whether direct or indirect, are from the people"s vote, and they should consider God in all stages of legislation. Russia approved in the Dumas: Communism is false and God must be the authority of the government. God"s commands precede human legislation. But global arrogance, consisting of frozen and anti-religious people (Zionism and liberalism and Arab reaction) who have perverted the world are constantly hindering this desire of the people. They said from the beginning: religious rule is not possible and they wanted to prove: that the Islamic Republic will fail! And he can not manage the people. They spent $ 30 trillion in taxing their own people to fight Islam. While they could spend it for: the welfare of their own people! Macron in France is an example of this new secularism. He who tortures, kills and injures his people in the worst possible way is breaking the chest for Lebanon: that reform must be done. What he means is that: The Islamic Republic must be destroyed. What in France they are called yellow vests! What about Lebanon, which considers Hezbollah as its symbol? They hit all the rocks with a 9-meter rocket in the port of Beirut, the radioactivity of which is also recorded in Italy! Then they say it was Hezbollah"s gunpowder depot, which exploded! To prevent the formation of the Islamic Republic in Lebanon. Although the Iraqi people and its parliament have decided to expel the terrorist Americans, Barham Saleh claims that he will not allow the Americans to leave and will stay in Erbil. If American terrorists leave Iraq, the Islamic Republic will be formed in Iraq. They even deceived Ayatollah Sistani on the issue of Corona and sent him to oppose the Arbaeen and Ashura marches. In Belarus, although people have many protests, they are oppressed and civilized Europe! He wants to impose more sanctions on them. It is good that one day the people of the world are not in their hands, otherwise they would have starved everyone, like the hungry in Africa. On the other hand, the inaction of Hezbollah forces has fueled it. They have been deceived by their words and promises and have retreated. Hezbollah in Lebanon has the highest party in the world, but he is told not to participate in the cabinet! While it must change the constitution, and save Lebanon from an ethnicized political system. In Iraq, the Shiites are in the majority, according to the law of democracy, the minority must be subject to the majority, but the Kurdish minority elects the president, who commits such betrayals. Therefore, this deep gap must be filled in all countries. The whole world should equip itself with the new system of the Islamic Republic.

یجب منع العملیات الوقائیة!

تم الإعلان عن اللقاح الروسی ضد فیروس کورونا قبل أن تعلق منظمة الصحة العالمیة أو غیرها. إذا کانت هذه الطریقة مقبولة ، فإن إیران لدیها 36 مشروعًا من قبل شرکات قائمة على المعرفة ، وقد تم الانتهاء منها جمیعًا من قبل. مشروع للدکتور رافازاده فی یوم واحد شفی 300 مریض بأمراض القلب التاجیة الحرجة بعصیر اللیمون الحجری! البخور هو صودا الخبز ، تناول البصل مع الطعام والمشروبات مع انجبیل ، والأدویة العشبیة الأخرى. المشاریع الثلاثین الأخرى التی تم الانتهاء منها هی کیمیائیة ، والتی تم اختبارها أیضًا على البشر والحیوانات. وبالتالی فإن إدخال هذا الدواء یشیر إلى تیار استباقی یرید منع الناس من تحقیق الحلول الإیرانیة الإسلامیة. وینطبق الشیء نفسه على عالم الاقتصاد والة. ترید کل دول العالم نظام حکم ، على غرار جمهوریة إیران الإسلامیة ، یتم فیه انتخاب الرئیس مباشرة من قبل الشعب. جمیع الأجهزة ، سواء کانت مباشرة أو غیر مباشرة ، هی من أصوات الناس ، وعلیهم اعتبار الله فی جمیع مراحل التشریع. وافقت روسیا فی مجلس الدوما: الشیوعیة باطلة ویجب أن ی الله سلطة الحکومة. أوامر الله تسبق التشریع البشری. لکن الغطرسة العالمیة ، المة من أناس متجمدین ومعادین للدین (الصهیونیة واللیبرالیة ورد الفعل العربی) شوهوا العالم ، یعیقون باستمرار هذه الرغبة لدى الناس. قالوا منذ البدایة: الحکم الدینی غیر ممکن وأرادوا أن یثبتوا: أن الجمهوریة الإسلامیة ستفشل! ولا یستطیع إدارة الناس. لقد أنفقوا 30 تریلیون دولار فی فرض الضرائب على شعوبهم لمحاربة الإسلام. بینما یمکنهم إنفاقها من أجل: رفاهیة شعبهم! ماکرون فی فرنسا هو مثال على هذه العلمانیة الجدیدة. من یعذب ویقتل ویجرح شعبه بأسوأ طریقة فهو یکسر صدر لبنان: هذا الإصلاح یجب أن یتم. ما یعنیه هو: یجب تدمیر الجمهوریة الإسلامیة. ماذا یطلق علیهم فی فرنسا سترات صفراء! لقد أعطوا وماذا یعتبرونه فی لبنان حزب الله رمزاً له. أصابوا جمیع الصخور بصاروخ طوله 9 أمتار فی مرفأ بیروت وسجل نشاطه الإشعاعی أیضا فی إیطالیا! ثم یقولون إن انفجار البارود کان مستودع حزب الله! - منع تشکیل الجمهوریة الإسلامیة فی لبنان. ورغم أن الشعب العراقی وبرلمانه قررا طرد الإرهابیین الأمریکیین ، إلا أن برهم صالح یدعی أنه لن یسمح للأمریکیین بالمغادرة وسیبقى فی أربیل. إذا غادر الإرهابیون الأمریکیون العراق ، فسیتم تشکیل الجمهوریة الإسلامیة فی العراق. حتى أنهم خدعوا آیة الله السیستانی فی موضوع کورونا وأرسلوه لمعارضة مسیرتی الأربعین وعاشوراء. فی بیلاروسیا ، رغم کثرة الاحتجاجات ، إلا أنهم أوروبا مضطهدة ومتحضرة! یرید فرض المزید من العقوبات علیهم. من الجید ألا ت شعوب العالم فی یوم من الأیام فی أیدیهم ، وإلا لکانوا قد جوعوا الجمیع ، مثل الجیاع فی إفریقیا. من ناحیة أخرى ، أدى تقاعس حزب الله إلى تأجیجها. لقد خدعوا بکلماتهم ووعودهم وتراجعوا. حزب الله فی لبنان لدیه أعلى حزب فی العالم ولکن قیل له ألا یشارک فی الحکومة! بینما علیها تغییر الدستور وإنقاذ لبنان من نظام ی عرقی. فی العراق الشیعة فی الأغلبیة وبحسب قانون الدیمقراطیة یجب أن تخضع الأقلیة للأغلبیة لکن الأقلیة الکردیة تنتخب الرئیس الذی یرتکب مثل هذه الخیانات. لذلک ، یجب سد هذه الفجوة العمیقة فی جمیع البلدان. یجب على العالم کله أن یجهز نفسه بالنظام الجدید للجمهوریة الإسلامیة.

دموکراسی جهانی سلاله السادات

تغییر رفتار آمریکا

هرکسی ترکیه را سرجایش بنشاند کدخداست.

the ,in ,فی ,of ,، ,and ,in the ,of the ,حزب الله ,جمهوری اسلامی ,must be ,تشکیل الجمهوریة الإسلامیة

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم steraberbeo هر آنچه میخواهید به رایگان دریافت کنید idoxelpee گـل آبـی سنگ‌نگاره‌های روستای دمسیاه (دَمِ‌مُرسیاه) آی تی 24 تبلیغات اینترنتی ثبت شرکت - مشاوره ثبت شرکت Ronnie's blog