محل تبلیغات شما

سالها است که بانکهابه کمک وکلا و کارشناسان وابسته به خودشان، کارخانجات را تعطیل و مصادره کردند. حالانوبتی هم باشد بعد از چهل سال، باید بانکها مصادره و به تولید کنندگان داده شود. برابرگزارش در صدا و سیما، بانکها مخصوصا، وام های کلان به کارخانجات می دادند، تا آنهانتوانند باز پرداخت کنند! سود باز پرداخت نشدن برای بانکها، بهتر بود. زیرا بعد ازمدتی کار خانه را مصادره می کردند. حالب این است که کارخانه های مصادره شده، هیچکدامبه چرخه تولید برنمی گشتند! بلکه بصورت مخروبه رها می شدند، تا بعنوان دارایی های منجمدمنظور شوند. کارکرد دارایی های منجمد در دستمزد بالای مدیران آن بود.غالب این شرکتهابه امضای کار شناسان رسمی دادگستری، به ارزش یکدهم تا بک پنجم براورد می شده، که معادلبدهی بانکی انها شود. در برخی ها، صاحب کارخانه بدهکار هم می شده. حالا نوبت آن استکه این اموال برگردانده شود. لذا بانکها باید مصادره و به تولید کنندگان داده شود.چون همه ثروت بانکها از خون جگر این تولید کنندگان است، که به چند روش امکان پذیر است: یکی از روشها مصوبهدولت در بانکهای دولتی است، زیرا بانکها زیان ده هستند، و به دلیل پرداخت حقوق هاینجومی، نمیتوانند هزینه های خود را پوشش دهند. اگر بدهی بانکها از داراییهای آنهاکسر شود، چیزی به نام سرمایه وجود ندارد! ولی بانکها به دلیل وجود سپرده هایدیداری، هزینه ها را پوشش می دهند. لذا واگذاری انها به واحد های تولیدی، میتواندبا حذف طبقه نجومی بگیر، پشتوانه خوبی برای تولید بوده، تولید نیز پشتوانه ای سودآور برای بانکها شوند. در واقع بانکها بعنوان اداره کل امور مالی، یا صندوق هایباز نشستگی و امثال آن، مددیار تولید شده، تولید نیز کارمندان مفید آن را بادستمزدهای مناسب، حفظ  و از دارایی هایمنجمد آن، برای تولید استفاده خواهد نمود. دوم از طریق قوه قضائیه است. اکنون برقوه قضائیه مسجل گردیده که: به کمک نا کارشناسان! چرخ تولید زیر دندان بانکها گیرکرده، و همگی چون جگر زلیخا پاره پاره شده اند. حال میشود با ارزیابی دوباره،اعاده دادرسی و یا ماده ، سهام بانک را بجای نقدینگی، به تولید کنند گانبرگرداند. زیرا نقدینگی بانکها  متعلق بهخودش نیست. فقط در دادگاههای مشهور به اختلاس، میلیارد ها دلار و ریال به بانکهامرجوع شد، که این ها میتواند به شفافیت موضوع روشن کند. بانکها در واقع نقش خود رااز مدیر مالی، به مدیرعاملی ارتقا داده بودند! چون نقدینگی داشتند به بهانه اعطایوام، طبق محاسبات کاملا یکجانبه، مدیریت و مالکیت شرکتها و کارخانجات را به دست میگرفتند. مدیران تولید که با زحمات فراوان، بخشی از بار نیاز های اجتماعی را به دوشمی کشیدند، خودشان تبدیل به نیازمندان جدید می شدند. این امر زمینه را برای وارداتآماده می کرد، بطوریکه سالیان بیش از 120میلیارد دلار، فقط صرف خرید کالاهای اساسیمی شود! در حالیکه ماموریت بانک کشاورزی، به صفر رساندن این مبلغ بوده است. امابرعکس، با بهره و دیر کرد و جریمه های کذایی، تمام زمین های کشت کالاهای اساسی رامصادره، و آن ها را به بایر تبدیل میکردند! بانکهای تخصصی هم صنایع دیگر را بهویرانی می کشاندند،. سه کارخانه بزرگ برای تولید چادر مشکی، به همین دلیل خاک میخورند! آقایان می گویند مجبورند چادر مشکی را از خارج وارد کنند. بحث شیرین وارداتاز انجا اهمیت پیدا می کند که: بانکها دلار را قبول دارند و از ریال متنفرند. چوندلار را می توان سریعا اختلاس و به خارج فرستاد. در تمام اختلاس ها این بانک بودکه بدون وثیقه! وام می داد. و  بجایبرگرداندن از خارج، از همین افراد دم دستی گرفتند.

It's time to confiscate the banks

For years, banks have shut down and confiscated factories with thehelp of their own lawyers and experts. Now it is the turn of the banks to beconfiscated and given to the producers after forty years. According to a reporton the state broadcaster, banks, in particular, gave large loans to factoriesso that they could not repay! It would be better for banks not to repay.Because after a while, they confiscated the house. The downside is that theconfiscated factories did not return to the production cycle! Rather, they wereleft in ruins to be considered frozen assets. The function of frozen assets wasin the hands of its top executives. Most of these companies, with thesignatures of official forensic experts, were estimated to be worthone-fifteenth to fifth, equivalent to their bank debt. In some cases, the ownerof the factory was also in debt. Now it's time to return the property.Therefore, banks must be confiscated and given to producers. Because all thewealth of banks is the blood of these producers, which is possible in severalways: One of the methods is the government's decision in state-owned banks,because the banks are loss-making, and because of the payment of astronomicalsalaries, they can not cover their costs. Give. If banks' debt is deducted fromtheir assets, there is no such thing as capital! But banks cover the costs dueto the availability of sight deposits. Therefore, handing them over toproduction units can be a good support for production by eliminating theastronomical class, and production can be a profitable support for banks. Infact, banks, as the General Directorate of Financial Affairs, or theRecessionary Funds and the like, will be produced to help, and production willretain its useful employees at appropriate wages, and its frozen assets will beused for production. The second is through the judiciary. It has now beenproven to the judiciary that: with the help of non-experts! The productionwheels are stuck under the teeth of the banks, and they are all torn like Zuleykha'sliver. It is now possible to return the bank's shares to the producers insteadof cash, by re-evaluating, restoring the proceedings or Article . Because theliquidity of the banks does not belong to them. In the famous embezzlementcourts alone, billions of dollars and rials were returned to the banks, whichcould shed light on the issue. Banks have actually upgraded their role fromfinancial manager to CEO! Because they had liquidity, they took over themanagement and ownership of companies and factories under entirely unilateralcalculations under the pretext of granting loans. Production managers, whoworked hard to meet part of the social needs, became the new needy themselves.This paved the way for imports, so that more than $ 120 billion a year is spenton basic goods alone! While the mission of Keshavarzi Bank has been to reducethis amount to zero. But on the contrary, with interest and delays, theso-called fines confiscated all the cultivated lands of the basic commodities,and turned them into barriers! Specialized banks were also destroying otherindustries. That's why three big factories are digging tents to produce blacktents! Gentlemen say they have to import black tents from abroad. The sweettalk of imports is important because: Banks accept dollars and hate rials.Because the dollar can be quickly embezzled and sent abroad. In allembezzlements, it was the bank that had no collateral! He lent. And instead ofreturning from abroad, they took a handful from these same people.

حان الوقت لمصادرةالبنوك

لسنوات ، أغلقت البنوكالمصادرة بمساعدة محامین وخبراء خاصین بها. والآن جاء دور البنوك لمصادرتها وإعطاؤهاللمنتجین بعد أربعین سنة. وفقًا لتقریر بثته هیئة الإذاعة الحكومیة ، أعطت البنوك ،على وجه الخصوص ، قروضًا كبیرة للمصانع حتى لا تتمكن من السداد! سیكون من الأفضل للبنوكعدم السداد. لأنه بعد فترة صادروا المنزل. الجانب السلبی هو أن المصانع المصادرة لمتعد إلى دورة الإنتاج! بدلاً من ذلك ، تُركوا فی حالة خراب لیتم اعتبارهم أصولًا مجمدة.كانت وظیفة الأصول المجمدة فی أیدی كبار مسؤولیها التنفیذیین ، وقدرت معظم هذه الشركات، بتوقیعات خبراء الطب الشرعی الرسمیین ، بأنها تتراوح بین 15 إلى 5 ، وهو ما یعادلدیونها المصرفیة. فی بعض الحالات ، كان صاحب المصنع مدینًا أیضًا. حان الوقت الآن لإعادةالممتلكات. لذلك ، یجب مصادرة البنوك وإعطاؤها للمنتجین. لأن كل ثروة البنوك هی دماءهؤلاء المنتجین ، وهو أمر ممكن بعدة طرق: أحد الأسالیب هو قرار الحكومة فی البنوك المملوكةللدولة ، لأن البنوك غیر مربحة ، وبسبب دفع الرواتب الفلكیة ، لا یمكنهم تغطیة تكالیفهم.یعطى. إذا تم خصم دیون البنوك من أصولها ، فلا یوجد شیء مثل رأس المال! لكن البنوكتغطی التكالیف بسبب توافر الودائع تحت الطلب. لذلك ، یمكن أن یكون تسلیمها إلى وحداتالإنتاج دعمًا جیدًا للإنتاج من خلال القضاء على الطبقة الفلكیة ، ویمكن أن یكون الإنتاجدعمًا مربحًا للبنوك. فی الواقع ، سیتم إنتاج البنوك ، مثل المدیریة العامة للشؤونالمالیة ، أو صنادیق الركود وما شابه ، للمساعدة ، وسیحتفظ الإنتاج بموظفیه المفیدینبأجور مناسبة ، وسیتم استخدام أصوله المجمدة للإنتاج. والثانی من خلال القضاء. لقدثبت الآن للسلطة القضائیة: بمساعدة غیر الخبراء! عجلات الإنتاج عالقة تحت أسنان البنوك، وكلها ممزقة مثل كبد زلیخة. من الممكن الآن إعادة أسهم البنك إلى المنتجین بدلاًمن النقد ، من خلال إعادة تقییم أو استعادة الإجراءات أو المادة . لأن سیولة البنوكلیست ملكا لها. فی محاكم الاختلاس الشهیرة وحدها ، تمت إعادة ملیارات الدولارات والریالإلى البنوك ، الأمر الذی یمكن أن یلقی الضوء على هذه القضیة. لقد قامت البنوك بالفعلبتحدیث دورها من المدیر المالی إلى الرئیس التنفیذی! ولأنهم یمتلكون سیولة ، فقد استحوذواعلى إدارة وملكیة الشركات والمصانع بحجة منح القروض ، وفقًا لحسابات أحادیة الجانبتمامًا. أصبح مدیرو الإنتاج ، الذین عملوا بجد لتلبیة جزء من الاحتیاجات الاجتماعیة، هم المحتاجین أنفسهم. وقد مهد هذا الطریق للواردات ، بحیث یتم إنفاق أكثر من 120ملیار دولار سنویًا على السلع الأساسیة وحدها! بینما كانت مهمة بنك خفیض هذا المبلغإلى الصفر. ولكن ، على العكس من ذلك ، مع الاهتمام والتأخیر ، وما یسمى بالغرامات ،تمت مصادرة جمیع الأراضی راعة السلع الأساسیة ، وتم تحویلها إلى حواجز! كما دمرتالبنوك المتخصصة صناعات أخرى. لهذا السبب تقوم ثلاثة مصانع كبیرة بحفر الخیام لإنتاجالخیام السوداء! یقول السادة إن علیهم استیراد الخیام السوداء من الخارج. الكلام الجیدعن الواردات مهم لأن: البنوك تقبل الدولار و الكراهیة. لأنه یمكن اختلاس الدولار بسرعةوإرساله إلى الخارج. فی جمیع حالات الاختلاس ، كان البنك لیس لدیه ضمانات! أقرض. وبدلاًمن العودة من الخارج ، أخذوا حفنة من نفس هؤلاء الناس.

Ժամանակն է բռնագանձել բանկերը

Տարիներ շարունակ բանկերը փակել և առգրավել են գործարանները ՝ իրենց իսկ իրավաբանների և փորձագետների օգնությամբ: Այժմ հերթն է այն բանկերին, որոնք պետք է առգրավվեն և արտադրողներին տրվեն քառասուն տարի անց: Պետական ​​հեռարձակողի մասին զեկույցի համաձայն, մասնավորապես, բանկերը մեծ վարկեր են տվել գործարաններին, որպեսզի նրանք չկարողանան մարել: Ավելի լավ կլինի, որ բանկերը չվճարեն: Քանի որ որոշ ժամանակ անց նրանք բռնագրավել են տունը: Դրակաույն մարդկանցից:

دموکراسی جهانی سلاله السادات

تغییر رفتار آمریکا

هرکسی ترکیه را سرجایش بنشاند کدخداست.

the ,، ,to ,of ,banks ,and ,of the ,the banks ,to the ,البنوك ، ,و به

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Rhonda's game Phyllis's info Marvin's info محمد ویروس عکس نوشته های جدید و شعر های عاشقانه و غمگین taconbobsbe moythinsimpbuch whitebear درهم برهم كتابخانه عمومی شهدای نشتارود