محل تبلیغات شما

مردم دنیا باید هرچه زودتر شیعه شوند. زیراابتدا تصور این بود که: بلاهای طوفان سیل و زله برای این است که: خداوند قدرت بشررا به چالش بکشد، و ثابت کند که خدایی وجود دارد، تا آنها از بی دینی و بی ایمانیدست بردارند. چنانچه مردم برعلیه کمونیزم قیام کرده، آن را از بین بردند. زیرا کهاصل اول آن بر ماتریالیسم، یعنی مادی و طبیعی بودن همه چیز بود. آنها حتی از تئوریداروینیسم استفاده کرده، خلقت انسان را هم منکر شدند و گفتند: در اثر تصادف! تکیاخته ای بوجود آمد، چند یاخته ای شده و بعد کرمها و خزنده ها، استخوانداران وپرنده ها، و بالاخره انسان هم در مسیر تکاملی انها، ادامه میمونها بوجود آمد.البته الان هم خیلی ها، خلقت جهان را نفی می کنند! چه برسد به آفرینش انسان از خاک،و به دست خدای متعال. اما نسل آنها در حال انقراض است، کسی به آنها توجه ندارد.بلکه اکثرا به دین قبلی خود برگشته اند. بوداییها مومن تر شده، معابد بیشتر میروند. مسیجی ها از کلیسا دفاع می کنند، و دروغ های پراگماتیسها را دور ریخته اند.یهودیها به آئین یهود و نیایش آن علاقمند تر شده اند، مسلمان هم به تبع! آنها، ازاسلام دفاع می کنند. اما ورود ویروس کرونا، نشان داد که نه خیر! فقط خدا را قبولکردن کافی نیست، حرفهای خدا را هم باید قبول کرد. احکام الهی را باید اجرا کرد.ویروس به کسانی حمله می کند که: وضو نمی گیرند! دست و صورت خود را چند بار در روزنمشویند. یا به کسانی حمله می کند که: پوشیه (ماسک) نداشته باشند. یا اینکه درخانه به پدر و مادر بی احترامی کنند، و گریزان از خانه باشند. البته لیبرال مسیحیهای: سازمان بهداشت جهانی یا لیبرال فاشیست های: ستاد کرونای ایرانی، آن را همتحریف کردند! بجای اینکه به مردم بگویند: حجاب داشته باشند آن را سه قسمت کردند:ماسک(یا محافظ صورت) بزنند، گان بپوشند و دستکش دست کنند.این خرفت های بی شعور نمیدانند که: آب خالص همان آب ژاول رقیق است، و خاصیت ضد ویروس دارد. لذا نیازی بهوسایل دیگر نیست. زیرا استفاده از صابون، ویروس را لیز کرده و سالم به فاضلابها میفرستد! تا منتشر شوند. یا اینکه لازم است صورتها و پاها هم، طبق دستور اسلام شستهشود. آنها نمی دانند که ماسک پزشکی، هزاران بار خطرناک است! زیرا اعتماد کاذبایجاد می کند، در حالیکه نمی تواند صد درصد جلوی ویروس را بگیرد. چون کل ویروس هایجهان 5گرم بیشتر نیست. باعث خفگی در کسانی که تنگی نفس دارند، می شود. مدفوعات ششها را، دوباره به شش ها بر می گرداند. و با هر بازدم اکشیژن کمتری، به شش ها میرسددر حالیکه رعایت اصول مطهرات اسلامی، مخصوصا مطابق با فقه شیعه، کاملا ضدویروس است. در واقع خداوند ویروسی را فرستاده، تا مردم را دائم الوضو کند. امامنکران شیعه، با عملکرد نامناسب خود، باعث طولانی تر شدن، و کشتار وسیع مردم میگردند. آیا برای اینکه آنها متوجه شوند، بازهم خدای رحمن عذاب جدیدی را بایدبفرستد؟ شاید برخلاف اصول پراگماتیسم خودشان، با این همه عملگرایی خدا، بازهمشعورشان درک نمی کند. بطوریکه همین ها می گویند: کرونا از بین رفتنی نیست! لذابیایند و مثل ایران، به فقه جعفری عمل کنند تا سالم بمانند. زیرا فقه جعفری میگوید: ویروس ها هم مخلوق خداوند هستند، همیشه بوده و خواهند بود. ولی با رعایتاصول عبادی، انها حق ضرر زدن به انسان را ندارند. اگر باور نمی کنند، منتظر زنبورهایی باشند که: فقط ن بی حجاب را نیش می زنند! و در ان واحد، آنها را می کشند!ولی از روی لباس مخصوصا چادر و عبا نیش انها نمی رسد. این زنبورها هم از چین و هندشروع شده. چون لشمه خور و بی دین هستند.

People will become Shiites sooner!

The people of the world must become Shiites as soon as possible. For atfirst it was thought that the plagues of floods and earthquakes were for God tochallenge human power, and to prove that there is a God, so that they mayrenounce atheism and unbelief. If the people rebelled against communism, theydestroyed it. Because the first principle was on materialism, that is, themateriality and naturalness of everything. They even used the theory ofDarwinism, denying the creation of man and saying: by accident! There was aprotozoan, a few cells, and then worms and reptiles, skeletons and birds, andfinally humans evolved into monkeys. Of course, many still deny the creation ofthe world! How about the creation of man from dust, and by the hand of GodAlmighty. But their generation is on the verge of extinction, no one cares.Rather, they have often returned to their previous religion. Buddhists becomemore faithful, temples go further. The Messiahs are defending the church, andthey are throwing out the lies of the pragmatists. The Jews have become moreinterested in the Jewish religion and its worship, and so have the Muslims!They are defending Islam. But the arrival of the coronavirus showed no! It isnot enough to just accept God, God's words must also be accepted. Divinecommandments must be enforced. The virus attacks those who do not performablutions! Do not wash your hands and face several times a day. Or he attacksthose who do not have a mask. Or they may disrespect their parents at home andrun away from home. Of course, liberal Christians: the World HealthOrganization, or liberal fascists: the Iranian Crown Headquarters, distorted ittoo! Instead of telling people to wear the hijab, they divided it into threeparts: put on a mask (or face protector), wear gloves, and wear gloves. It hasa virus. So there is no need for other devices. Because the use of soaplubricates the virus and sends it safely to the sewers! To be published. Or itis necessary to wash the faces and feet according to the order of Islam. Theydo not know that medical masks are thousands of times more dangerous! Becauseit creates false trust, while it cannot stop the virus one hundred percent.Because the total number of viruses in the world is not more than 5 grams. Itcauses suffocation in those who have shortness of breath. The feces return thelungs to the lungs. And with each exhalation of less oxygen, it reaches thelungs. While observing the principles of Islamic purity, especially inaccordance with Shiite jurisprudence, is completely anti-viral. In fact, Godsent a virus to permanently annihilate people. But the Shiite deniers, withtheir misconduct, prolong the massacre of the people. Should God have mercy onthem again so that they may understand? Perhaps, contrary to the principles oftheir own pragmatism, with all this pragmatism of God, their consciousnessstill does not understand. As they say: Corona cannot be destroyed! Therefore,let them come and act like Jafari jurisprudence like Iran in order to stayhealthy. Because Jafari's jurisprudence says: Viruses are also God's creations,they have always been and will be. But by observing the principles of worship,they do not have the right to harm human beings. If they don't believe, waitfor the bees to bite: only the unveiled women! And at the same time, they killthem! But their clothes, especially their tents and cloaks, do not get bitten.These bees originated in China and India. Because they are greedy andirreligious

سیصبح الناس شیعةعاجلاً!

یجب أن یصبح شعوبالعالم شیعة فی أقرب وقت ممكن. فقد كان یعتقد فی البدایة أن ضربات الفیضانات والازلهی من أجل تحدی الله لقوة الإنسان ، وإثبات وجود إله ، حتى یتمكنوا من نبذ الإلحادوعدم الإیمان. إذا تمرد الشعب ضد الشیوعیة ، فقد دمروها. لأن المبدأ الأول كان علىالمادیة ، أی المادیة والطبیعیة لكل شیء. حتى أنهم استخدموا نظریة الداروینیة ، ونكرواخلق الإنسان وقولوا: بالصدفة! كان هناك طفیلیات أولیة ، وعدد قلیل من الخلایا ، ثمالدیدان واواحف والهیكل العظمی والطیور ، وأخیرًا البشر فی طریقهم التطوری ، استمرارالقرود. بالطبع ، لا یزال الكثیرون ینكرون إنشاء العالم! ماذا عن خلق الإنسان من التراب، ومن ید الله تعالى. لكن جیلهم على وشك الانقراض ، لا أحد یهتم. بدلا من ذلك ، عادوافی كثیر من الأحیان إلى دینهم السابق. یصبح البوذیون أكثر إیمانًا ، وتذهب المعابدإلى أبعد من ذلك. یدافع المسیح عن الكنیسة ، وهم یرمون أكاذیب البراغماتیین. لقد أصبحالیهود أكثر اهتمامًا بالدین الیهودی وعبادة الیهود ، وكذلك المسلمین! إنهم یدافعونعن الإسلام. لكن وصول الفیروس التاجی لم یظهر! لا یكفی قبول الله فقط ، بل یجب قبولكلمات الله أیضًا. یجب تنفیذ الوصایا الإلهیة. یهاجم الفیروس أولئك الذین لا یقومونبالوضوء! لا تغسل یدیك ووجهك عدة مرات فی الیوم. أو یهاجم أولئك الذین لیس لدیهم قناع.أو قد یحترمون والدیهم فی المنزل ویهربون من المنزل. بالطبع المسیحیون اللیبرالیون:منظمة الصحة العالمیة ، أو الفاشیون اللیبرالیون: مقر التاج الإیرانی ، شوهوها أیضًا!بدلاً من مطالبة الناس بارتداء الحجاب ، قاموا بتقسیمه إلى ثلاثة أجزاء: وضع قناع(أو واقی للوجه) ، وارتداء قفازات ، وارتداء قفازات. لدیها فیروس. لذلك لیست هناك حاجةللأجهزة الأخرى. لأن استخدام الصابون یؤدی إلى تزییت الفیروس وإرساله بأمان إلى المجاری!لتنشر. أو ضرورة غسل الوجوه والقدمین حسب ترتیب الإسلام. إنهم لا یعرفون أن الأقنعةالطبیة أكثر خطورة بآلاف المرات! لأنه یخلق ثقة زائفة ، بینما لا یمكنه إیقاف الفیروسمائة بالمائة. لأن العدد الإجمالی للفیروسات فی العالم لا یزید عن 5 جرام. یسبب الاختناقلدى من لدیهم ضیق فی التنفس. یعید البراز الرئتین إلى الرئتین. ومع كل زفیر أقل منالأكسجین ، فإنه یصل إلى الرئتین ، فی حین أن مراعاة مبادئ الطهارة الإسلامیة ، وخاصةوفقًا للفقه الشیعی ، هو مضاد للفیروسات تمامًا. فی الواقع ، أرسل الله فیروسًا للقضاءعلى الناس بشكل دائم. لكن منكری الشیعة ، بسوء تصرفهم ، یطیلون من مذبحة الشعب. هلیرحمهم الله مرة أخرى حتى یفهموا؟ ربما ، على عكس مبادئ البراغماتیة الخاصة بهم ، معكل براغماتیة الله هذه ، لا یزال وعیهم لا یفهم. كما یقولون: لا یمكن تدمیر كورونا!لذلك ، فلیأتوا ویتصرفوا مثل الفقه الجعفری مثل إیران من أجل البقاء بصحة جیدة. لأنفقه الجعفری یقول: الفیروسات هی أیضا من صنع الله ، فهی كانت وستظل كذلك. ولكن من خلالمراعاة مبادئ العبادة ، لیس لدیهم الحق فی إیذاء البشر. إذا لم یؤمنوا ، انتظروا أنیعض النحل: النساء غیر المحجبات فقط! وفی نفس الوقت یقتلونهم! لكن ملابسهم ، وخاصةخیامهم وعباءاتهم ، لا تتعرض للعض. نشأت هذه النحل فی الصین والهند. لأنهم جشعون وغیرمتدینین

Маро хасис а беасосанд

دموکراسی جهانی سلاله السادات

تغییر رفتار آمریکا

هرکسی ترکیه را سرجایش بنشاند کدخداست.

the ,، ,of ,and ,they ,to ,do not ,of the ,to the ,، لا ,the world

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ادوارد 051 litmukyka ♥ BANAFSHA♡ ثبت فوری شرکت - ثبت برند فارسی خرید قیمت ماهیتابه قالبمه دیگ کودکانه بچه گانه داخل عروسکی فانتزی 2021 tealitengre پرورش اردک کسب درآمد گروه نظام مهندسین کشاورزی طیور شرکت مک مرزید MR.ZID تاریخچه و آداب و رسومات روستای بید فروشگاه آقای انگلیسی خرید و فروش ویلا در شمال ، مازندران ، چمستان و آمل