محل تبلیغات شما

ترامپ در تبلیغات انتخاباتی گفته که: اگر رقیباو رای بیاورد چین و ایران آمریکا رامی خورند اما نمی داند که خودش چنین کاریخواهد کرد زیرا کرونا و جنگ نفت او را به زانو در اورده جز کمک از ایران و چینچاره ای ندارد. البته چین دیدگاه یوتالیته بهره کشی  و سود آوری دارد و لذا قدم پیش نخواهد گذاشت.یعنی فقط جایی وارد می شود که بتواند خریده های خود را به قیمت بالاتر بفروشد. اماایران که در طول تاریخ حامی کشورها بود و آنها را جگر پاره خود می دانسته بدون درخواست آنها کمک خواهد کرد زیرا امام علی می فرمایید کرم آن است که قبل از اینکهکسی سوال کند و آبروی خود بریزد به او کمک شود. ایران از ابتدا به آمریکا کمک میکرده سات همانطور که به تمام کشورها کمک می کرده از جمله نفت رایگان داده یا درظاهر ان را می فروخت ولی پولش را دریافت نمی کرد و یا اینکه به جای پول کالاهایآنها را تهاتر می کرد و اگر هم نمی دادند اصلا شکایتی نمی کرد! بطوریکه الان80تریلیون دلار ثروت ایران در امریکا است. یا بیش از 40تریلیون دلار در بانکهایسوئیس است. حتی چین بایت نفت هایی که خریده ولی پول آن را نداده و بهانه سویفت را آوردهبیش از یک تریلیون دلار است. هند و روسیه تمام کشورهای دنیا این بدهی ها را به ایران دارند چون بخاطر تحریم کالاهارا می بردند ولی پول آن را نمی دادند. دشمنان داخلی و خارجی بجای اینکه از اینپولها صحبت کنند فقط چسبیده اند به چند دلاری که کمک به کشورهای اسلامی مانندسوریه و لبنان شده است. همه کشورها از کمک ایران در طول تاریخ بهره مند بودند تاجایی که بعضی ها آن را حق خود می دانستند! و یا اصلا خود را جزو ایران می دانستند.اما بعضی ها آن را انکار می کردند و برخی ها مثل آمریکا بزور متوسل می شدند. درواقع فرزند ناخلف ایران بودند. حالا زمان آن است که فرزندان ناخلف به خانه برگردندو بر فرامین رهبری ایران گوش دهند. ایران با وجو 80تریلیون دارایی در امریکا یا40تریلیون در بانکهای سوئیس هم اینک هم صاحب آمریکا و اروپا هست ولی انها باورندارند یا اقرار نمی کنند. والا اگر پولهای ایران را از بانکهای سوئیس و آمریکابیرون بکشند چیزی برای انها باقی نمی ماند.آمریکا بخاطر دشمنی با ایران و نپذیرفتنحق سرپرستی ایران 24بیلیارد دلار هزینه کرده و نمی داند از کجا بیاورد! تابلو بدهیهای آمریکا که هر روز بیشتر می شود برای حمله به عراق و افغانستان بوده که از انجابه ایران مسلط شوند. اما حالا باید بدانند که برخلاف خواست آنها تمام آن24تریلیوندلار وارد ایران شده و ایران بقدری ثروتمند شده که دارایی های ان افسانه ای است.در معادن گاز و نفت وفات پربهای آن حرف اول در جهان است. برای همین خسیس همنبوده و این نفت و گاز را چه رایگان علنی (مانند سوریه و عراق) و چه در مقابل پولدریافت نشده!(آمریکا و اروپا و چین و روسیه) در اختیار جهانیان گذاشته است. دشمنیآمریکا هم باعث شد تا بودجه های کلان در عراق و اقغانستان خرج شود ولی عاقبت آنهارا بیرون کنند. حتی 24تریلیون که به ضد انقلاب کمک کرده اند آنها به داخل ایرانآورده بین مزدوران پخش کردند که اغلب آنها هم دستگیر شده و ثروت آنان مصادرهگردیده و جزو بالاترین در امد های دولت در امد از کشف قاچاق است. مثلا پول زیادیدادند تا هرچه ماسک است در ایران خریداری شود! ولی بعد از خریداری و نزریق پول آنبه ایران، کالاهای آنها هم کشف و ضبط شد. بطوریکه همان روز اول کرونا یک میلیاردماسک طی چند عملیات از محتکران کشف شد.

The collapse of the United States must be directed

Trump said in an election campaign that if his rival votes, China and Iranwill be defeated, but he does not know that he will do so because Corona andthe oil war have brought him to his knees, with no choice but to help Iran andChina. Of course, China has a utilitarian view of exploitation andprofitability, so it will not take a step forward. That is, it only enterswhere it can sell its purchases at a higher price. But Iran, which hashistorically supported countries and considered them its liver, will helpwithout their request, because Imam Ali says that the worm is to help himbefore anyone asks questions and discredits him. From the beginning, Iranhelped the United States. Sat, as it helped all countries, including free oil,either sold it ostensibly but did not receive its money, or instead purifiedtheir goods, and if so. They didn't complain at all! So now $ 80 trillion isIran's wealth in the United States. Or more than $ 40 trillion in Swiss banks.Even China's bytes of oil, which it bought but did not pay and used as apretext for Swift, is more than a trillion dollars. India and Russia all overthe world have these debts to Iran because they took the goods because of thesanctions, but they didn't pay for it. Instead of talking about the money,domestic and foreign enemies are just clinging to a few dollars that have beendonated to Islamic countries like Syria and Lebanon. All countries havebenefited from Iran's help throughout history, to the extent that some haveconsidered it their right! Or they considered themselves part of Iran at all.But some denied it, and some, like the United States, resorted to force. Infact, they were the illegitimate children of Iran. Now is the time for theillegitimate children to return home and listen to the orders of the Iranianleadership. Iran still has 80 trillion assets in the United States or 40trillion in Swiss banks and now owns the United States and Europe, but theydon't believe or admit it. Well, if they take Iran's money out of the Swiss andAmerican banks, there will be nothing left for them. The United States hasspent $ 24 billion because of its enmity with Iran and its refusal to acceptIran's sovereignty, and it doesn't know where to get it! The growing debt ofthe United States is increasingly attacking Iraq and Afghanistan, from wherethey dominate Iran. But now they need to know that against their will, all that$ 24 trillion has entered Iran, and Iran has become so rich that its assets arelegendary. In gas and oil mines and its prolific metals, it is the first wordin the world. That is why it is not stingy, and it has made this oil and gasavailable to the world, both for free and public (such as Syria and Iraq) andnot for money! (America, Europe, China, and Russia). Enmity with the UnitedStates has led to large budgets being spent on Iraq and Afghanistan, butultimately on them. They even distributed 24 trillion in anti-revolutionarydrugs to mercenaries, most of whom were arrested and their wealth confiscated,and one of the highest government revenues from smuggling. For example, theypaid a lot of money to buy whatever mask is in Iran! But after buying andtransferring the money to Iran, their goods were also seized. On the first dayof Corona, one billion mask s were discovered during a series of operations.

یجب توجیه انهیارالولایات المتحدة

قال ترامب فی حملةانتخابیة أنه إذا صوت منافسوه ، فإن الصین وإیران ستهزمان ، لكنه لا یعرف أنه سیفعلذلك لأن كورونا وحرب النفط جعلته على ركبتیه ، دون خیار سوى مساعدة إیران والصین. بالطبع، لدى الصین وجهة نظر نفعیة حول الاستغلال والربحیة ، لذلك لن تتخذ خطوة إلى الأمام.أی أنها تدخل فقط حیث یمكنها بیع مشتریاتها بسعر أعلى. لكن إیران ، التی دعمت الدولتاریخیًا واعتبرتها كبدًا لها ، ستساعد بدون طلبها ، لأن الإمام علی یقول إن الدودةهی مساعدته قبل أن یطرح أی شخص أسئلة ویسیء إلیه. منذ البدایة ، ساعدت إیران الولایاتالمتحدة ، وجلست ، حیث ساعدت جمیع البلدان ، بما فی ذلك النفط الحر ، إما ببیعها ظاهریًالكنها لم تتلق أموالها ، أو قامت بدلاً من ذلك بتنقیة بضائعها ، وإذا كان الأمر كذلك.لم یشكووا على الإطلاق! حتى الآن 80 تریلیون دولار ثروة إیران فی الولایات المتحدة.أو أكثر من 40 تریلیون دولار فی البنوك السویسریة. حتى وحدات بایت الصین من النفط ،التی اشترتها ولكن لم تدفعها واستخدامها كذریعة لسویفت ، ت تریلیون دولار. الهندوروسیا فی جمیع أنحاء العالم لدیون هذه الدیون لإیران لأنهم أخذوا البضائع بسبب العقوبات، لكنهم لم یدفعوا ثمنها. بدلاً من الحدیث عن المال ، فإن الأعداء المحلیین والأجانبیتمسكون فقط بالدولارات القلیلة التی تم التبرع بها إلى دول إسلامیة مثل سوریا ولبنان.لقد استفادت جمیع البلدان من مساعدة إیران عبر التاریخ ، إلى الحد الذی اعتبره البعضحقها! أو اعتبروا أنفسهم جزءًا من إیران على الإطلاق. لكن البعض أنكر ذلك ، والبعض، مثل الولایات المتحدة ، لجأ إلى القوة. فی الواقع ، كانوا الأطفال غیر الشرعیین لإیران.حان الوقت لعودة الأطفال غیر الشرعیین إلى منازلهم والاستماع إلى أوامر القیادة الإیرانیة.لا یزال لدى إیران 80 تریلیون من الأصول فی الولایات المتحدة أو 40 تریلیون فی البنوكالسویسریة وتملك الآن الولایات المتحدة وأوروبا ، لكنهم لا یصدقونها أو یعترفون بها.حسنًا ، إذا أخذوا أموال إیران من البنوك السویسریة والأمریكیة ، فلن یبقى لهم شیء، فقد أنفقت الولایات المتحدة 24 ملیار دولار بسبب عداءها مع إیران ورفضها قبول السیادةالإیرانیة ، ولا تعرف من أین تحصل علیها! إن الدین المتزاید للولایات المتحدة یهاجمالعراق وأفغانستان بشكل متزاید ، حیث یسیطران على إیران. لكنهم الآن بحاجة إلى معرفةأنه رغم إرادتهم ، فإن كل ما قیمته 24 تریلیون دولار دخل إلى إیران ، وأصبحت إیرانغنیة لدرجة أن أصولها أسطوریة. فی مناجم الغاز والنفط والمعادن الغزیرة ، هی الكلمةالأولى فی العالم. لذلك فهو لیس بخیلًا ، وقد جعل هذا النفط والغاز متاحًا للعالم ،سواء مجانًا أو عامًا (مثل سوریا والعراق) ولیس مقابل المال! (أمریكا وأوروبا والصینوروسیا). أدى العداء مع الولایات المتحدة إلى إنفاق میزانیات كبیرة على العراق وأفغانستان، ولكن فی النهایة. حتى أنهم وزعوا 24 تریلیون عقار من الأدویة المضادة للثورة علىالمرتزقة ، تم اعتقال معظمهم وصودرت ثرواتهم ، وأحد أعلى الإیرادات الحكومیة من التهریب.على سبیل المثال ، دفعوا الكثیر من المال لشراء أی قناع فی إیران! ولكن بعد شراء الأموالوتحویلها إلى إیران ، تم الاستیلاء على سلعهم أیضًا. فی الیوم الأول من كورونا ، تماكتشاف ملیار قناع خلال سلسلة من العملیات.

美国的崩溃必须是针对性的

特朗普在竞选活动中表示,如果他的竞争对手投票,中国和伊朗将被击败,但他不知道自己会被击败,因为科罗纳和石油战争使他屈膝屈膝,别无选择,只能帮助伊朗和中国。当然,中国对剥削和盈利具有功利主义的观点,因此不会向前迈进。也就是说,它仅进入可以以更高价格出售所购商品的地方。但是历史上一直支持各国并将其视为其肝脏的伊朗将在没有他们要求的情况下提供帮助,因为伊玛目阿里(Imam Ali说,这种蠕虫是在任何人提问题和歧视他之前帮助他。从一开始,伊朗就帮助了美国,而星期六,在帮助包括免费石油在内的所有国家时,要么表面上卖掉了它,但没有收到它的钱,或者提纯了他们的货物,如果是的话。他们根本没有抱怨!因此,现在伊朗在美国的财富为80亿美元。或超过40亿美元的瑞士银行。即使是中国购买的,但没有支付,并作为斯威夫特的借口的一桶石油,也超过一万亿美元。全世界的印度和俄罗斯对伊朗负有这些债务,因为它们是由于制裁而收货的,但他们没有为此付出代价。国内外敌人没有谈论这笔钱,只是紧紧抓住捐赠给叙利亚和黎巴嫩等伊斯兰国家的几美元。在某些历史上,所有国家都从伊朗的帮助中受益,甚至有人认为这是他们的权利!或者他们完全把自己视为伊朗的一部分。但是有些人否认了这一点,有些人,例如美国,诉诸武力。实际上,他们是伊朗的私生子。现在是时候让非婚生子女回家,听取伊朗领导人的命令了。伊朗在美国仍拥有80亿美元的资产,在瑞士的银行中仍拥有40亿美元,现在拥有美国和欧洲,但他们不相信或接受。好吧,如果他们从瑞士和美国的银行中取出伊朗的钱,他们将一无所有。美国日益增加的债务正越来越多地向伊拉克和阿富汗发动攻击,它们从那里占领了伊朗。但是现在他们需要知道,违背自己的意愿,这24亿美元全部流入了伊朗,而且伊朗已经变得如此富有,以至于其资产具有传奇色彩。在天然气和石油矿山及其多产金属中,它是世界上第一个单词。这就是为什么它不小气的原因,它使这种石油和天然气免费和公开(例如叙利亚和伊拉克)向世界可用,而不是为了钱!(美国,欧洲,中国和俄罗斯)。与美国的敌意导致大量预算花在伊拉克和阿富汗,但最终都花在了他们身上。他们甚至向雇佣军分发了24亿枚抗革命药,其中大多数被捕,财产被没收,这是走私给政府带来的最高收入之一。例如,他们花了很多钱购买伊朗境内的任何口罩!但是在购买并转移了钱到伊朗之后,他们的货物也被没收。在电晕的第一天,在一系列操作中发现了十亿个口罩。

دموکراسی جهانی سلاله السادات

تغییر رفتار آمریکا

هرکسی ترکیه را سرجایش بنشاند کدخداست.

، ,and ,the ,iran ,to ,of ,united states ,the united ,الولایات المتحدة ,of the ,iran s

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شهیدان مسلم و مسعود بهروز موزیکستان Charlie's site دانلود آهنگ خدمات عالی بیمه ثالث ،بدنه،عمر،مسولیت،آتشسوزی (تمام قسط حتی باکارت یارانه) کتابخانه عمومی علامه عسگری ساوه condyalacu پایگاه اینترنتی فدیشه ایها bagavogamb دانلود پروژه و مطالب اموزشی